Wręczono stypendia naukowe na rok szkolny 2023/2024

Wójt Gminy Kościelisko, na podstawie wniosków przedstawionych mu przez Komisję Stypendialną, przyznał stypendia za wyniki w nauce i wzorowe zachowanie w roku szkolnym 2022/2023. Wręczenie stypendiów najlepszym uczennicom i uczniom gminnych szkół podstawowych nastąpiło we wtorek, 7 listopada br., w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Kościelisko.

Stypendia na rok szkolny 2023/2024 otrzymali:

ze Szkoły Podstawowej im. Kurierów Tatrzańskich w Dzianiszu:
- Marta Michniak
- Wiktoria Michniak
- Anna Michniak
- Martyna Obyrtacz
- Barbara Krzysiak
- Gabriela Długopolska

ze Szkoły Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Kościelisku:
- Iga Łaś
- Justyna Rysula
- Anna Polak
- Katarzyna Karpiel
- Jędrzej Zwatrzko
- Klemens Zwatrzko
- Natalia Karpiel
- Weronika Garbulińska

ze Szkoły Podstawowej im. ks. Leona Musielaka w Witowie:
- Karolina Pawlikowska
- Zofia Krupa
- Kamil Fronczysty
- Marcelina Chrobak
- Anna Garaj
- Julia Knapczyk

Wszystkim - Uczniom i Rodzicom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Uchwała nr XIV/118/20 Rady Gminy Kościelisko z dnia 30 kwietnia 2020 roku w sprawie: przyjęcia regulaminu udzielania stypendiów Wójta Gminy Kościelisko za wyniki w nauce dla uzdolnionych uczniów - do pobrania w pliku WORD TUTAJ

Zarządzenie Wójta w sprawie przyznania stypendiów naukowych dla uczniów szkół z terenu Gminy Kościelisko na rok 2023/2024 - do pobrania w pliku PDF TUTAJ