22.08.2024 r. - Kolejne spotkanie w ramach cyklu Czas dla Seniora!

W imieniu Ośrodka Pomocy Społecznej w Kościelisku zapraszamy Wszystkich Seniorów z gminy Kościelisko na kolejne warsztaty w ramach cyklu „Czas dla seniora".
Tym razem połączymy, wydawać by się mogło, przeciwieństwa. Zapraszamy na PORADY PRAWNE W OTOCZENIU KWIATÓW.

Warsztaty florystyczne poprowadzą - Dorota Truchan i Kinga Podstawka-Trzebunia z lokalnej firmy OGRODY RYŚ ,
a porady prawnej udzielą prawnicy z Kancelarii Adwokackiej - Dawid Bielecki i Justyna Pawlikowski-Banaś.

Spotkanie odbędzie się w Urzędzie Gminy Kościelisko w Sali Konferencyjnej Centrum Aktywnej Integracji (2 poziom) już w najbliższy czwartek, 22 sierpnia o godz. 13:00.

𝐙𝐚𝐩𝐢𝐬𝐲 w Ośrodku pomocy Społecznej pod nr tel. 𝟏𝟖 𝟐𝟎 𝟐𝟑 𝟒𝟎𝟎 wew. 120, 119, 118 i 117.