5.06.2024 r. - Akcja honorowego krwiodawstwa

W tym roku z okazji Dnia Dziecka chcemy pomagać Najmłodszym. W imieniu Gminnego Ośrodka Kultury Regionalnej Kościelisko oraz Centrum Krwiodawstwa w Zakopanem serdecznie zapraszamy do udziału w Akcji Honorowego Oddawania Krwi,.

Akcja odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury Regionalnej Kościelisko przy ul. Nędzy-Kubińca 136 w środę, 5 czerwca 2024 roku, w godzinach od 9:00 do 13:00.

GOKR Kościelisko to miejsce poświęcone sztuce, sztuką również jest ratowanie ludzkiego życia. Aby oddać krew musisz być zdrowy, trzeźwy i pełnoletni. Weź ze sobą dowód osobisty. Oddając krew otrzymasz wyniki badań laboratoryjnych oraz dowiesz się jaką masz grupę krwi.

„Na co dzień nie zdajemy sobie sprawy jaki to ważny dar, jak bardzo można pomóc".

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.rckik.krakow.pl w zakładce krwiodawca.

Zapraszamy! I do zobaczenia!