9.05.2024 r. - Zapraszamy na spektakl do Dzianisza

Już niedługo sala widowiskowa w Dzianiszu ponownie zamieni się w teatr! Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej Kościelisko oraz Aktorzy Zespołu Regionalnego Góralsko Brać z Łopusznej mają zaszczyt zaprosić Państwa na spektakl pt. DIABLI KUMOTER na podstawie sztuki Juliana Reimschussela pt. Diabeł na Podhalu.

Data: 9 maja 2024 (czwartek)
Godzina: 19:30
Miejsce: Sala widowiskowa Budynku Wielofunkcyjnego w Dzianiszu (Dzianisz 173 obok kościoła)

To będzie wieczór pełen śmiechu i zabawy! Nie przegapcie tej okazji, aby spędzić czas z niesamowitymi aktorami i zobaczyć świetny spektakl!

Bilety dostępne w Gminnym Ośrodku Kultury Regionalnej Kościelisko (ul. Nędzy-Kubińca 136) - Sklepik CIT, tel. 660 554 107 w dni robocze w godzinach 9:00-16:00, w soboty od 10:00-14:00, oraz bezpośrednio przed spektaklem w miejscu wydarzenia. ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Zapraszamy na niezapomniany wieczór pełen śmiechu i emocji!