22.09.2024 r. - Polaniarski Osod w Kościelisku

W imieniu wszystkich organizatorów serdecznie zapraszamy na XIX Polaniarski Osod, który odbędzie się w niedzielę, 22 września br., na scenie plenerowej w Kościelisku.

Początek o godz. 15:00.

W programie:

15:00 - „Po osodzie u Bacy w Polanach” - Zespół Polaniorze
15:30 - Uroczyste otwarcie wydarzenia
15:45 - Występy zespołów: Lipowianie - Beskid Żywiecki, Urpin - Bańska Bystrzyca, Słowacja, cz. 1, Polany - Kościelisko
17:00 - Wręczenie Nagrody Starosty Tatrzańskiego dla Szkolnego Zespołu Pieśni i Tańca „Polany”
18:00 - Występy zespołów: Urpin - Bańska Bystrzyca, Słowacja, cz. 2, Laureaci Przednówka w Polanach - grupa śpiewacza z zespołu „Zbójnicek”, Jan Karpiel „Bułecka” - „Nuty ze sałasa”
19:30 - Koncert zespołu SKALDOWIE
* Podany czas poszczególnych punktów programu jest orientacyjny.

Wydarzenie jest częścią Tatrzańskich Wici.

Organizatorzy:
Gmina Kościelisko, Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej Kościelisko, Związek Podhalan oddział Kościelisko

Współorganizatorzy:
Powiat Tatrzański, Tatrzańska Agencja, Tatrzańskie Wici, OSP Kościelisko, Straż Gminna Kościelisko

Sponsorzy:
PKO Bank Polski, Siedlisko Kościelisko