Europejski Tydzień Mobilności - podsumowanie

W dniach 19-21 września 2023 r. obchodziliśmy Europejski Tydzien Mobilności. Z tej okazji Ekodoradca z GMINA Kościelisko przeprowadził pośród uczniów klas 1–8 w trzech szkołach podstawowych: Szkole Podstawowej im. ks. Leona Musielaka w Witowie, Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kościelisku i Szkole Podstawowej im. Kurierów Tatrzańskich w Dzianiszu 𝐤𝐨𝐧𝐤𝐮𝐫𝐬𝐲 𝐰𝐢𝐞𝐝𝐳𝐲 𝐞𝐤𝐨𝐥𝐨𝐠𝐢𝐜𝐳𝐧𝐞𝐣 𝐨𝐫𝐚𝐳 𝐤𝐨𝐧𝐤𝐮𝐫𝐬𝐲 𝐩𝐥𝐚𝐬𝐭𝐲𝐜𝐳𝐧𝐞.

Zadanie konkursowe polegało na: wykonaniu pracy plastycznej dowolną techniką pt. „JAK BEZPIECZNIE I EKOLOGICZNIE DOTRZEĆ DO SZKOŁY - DZIEŃ BEZ SAMOCHODU””. Uczniowie klas 1–6 zostali nagrodzeni za przepiękne prace, a wszyscy uczestnicy quizów, prelekcji ekologicznych otrzymali pamiątkowe gadżety.  Wszystkim serdecznie gratulujemy pomysłowości, talentu oraz staranności w wykonaniu prac.

Zapraszamy na wystawę pokonkursową prezentowaną obecnie w Urzędzie Gminy Kościelisko w godzinach pracy urzędu .

𝐊𝐨𝐧𝐤𝐮𝐫𝐬 został zaplanowany i zrealizowany w ramach działań wykonywanych przez Ekodoradcę w Gminie Kościelisko, które 𝐝𝐨𝐟𝐢𝐧𝐚𝐧𝐬𝐨𝐰𝐚𝐧𝐨 𝐰 𝐫𝐚𝐦𝐚𝐜𝐡 𝐝𝐳𝐢𝐚ł𝐚𝐧𝐢𝐚 „𝐏𝐫𝐨𝐦𝐨𝐜𝐣𝐚 𝐢 𝐞𝐝𝐮𝐤𝐚𝐜𝐣𝐚 𝐞𝐤𝐨𝐥𝐨𝐠𝐢𝐜𝐳𝐧𝐚 𝐳 𝐩𝐫𝐨𝐣𝐞𝐤𝐭𝐮 𝐳𝐢𝐧𝐭𝐞𝐠𝐫𝐨𝐰𝐚𝐧𝐞𝐠𝐨 𝐋𝐈𝐅𝐄 𝐖𝐝𝐫𝐚𝐳̇𝐚𝐧𝐢𝐞 𝐏𝐫𝐨𝐠𝐫𝐚𝐦𝐮 𝐨𝐜𝐡𝐫𝐨𝐧𝐲 𝐩𝐨𝐰𝐢𝐞𝐭𝐫𝐳𝐚 𝐝𝐥𝐚 𝐰𝐨𝐣𝐞𝐰𝐨́𝐝𝐳𝐭𝐰𝐚 𝐦𝐚ł𝐨𝐩𝐨𝐥𝐬𝐤𝐢𝐞𝐠𝐨 – 𝐌𝐚ł𝐨𝐩𝐨𝐥𝐬𝐤𝐚 𝐰 𝐳𝐝𝐫𝐨𝐰𝐞𝐣 𝐚𝐭𝐦𝐨𝐬𝐟𝐞𝐫𝐳𝐞”.

Dziękujemy:
EkoMałopolska