Koncert z okazji 80. rocznicy Powstania Warszawskiego

Przeżyjmy wspólnie 80. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego

Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej Kościelisko wraz z zespołem "JEDLA" zapraszają na wyjątkowy koncert słowno-muzyczny, który przeniesie nas w czas walki, nadziei i heroizmu, oddając hołd Bohaterom tamtych dni.

1 sierpnia 2024 r., godzina 19:00, Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej Kościelisko (ul. Nędzy-Kubińca 136)

Niech wspólne wspomnienie i muzyka jednoczą nas w pamięci o tych, którzy walczyli o naszą wolność.
GMINA Kościelisko. PamiętaMy!

Dołącz do nas!

Uwaga!
Koncert odbędzie się na zewnątrz budynku Gminnego Ośrodka Kultury Regionalnej Kościelisko, ul. Nędzy Kubińca 136, w zadaszonej części parkingowej,
Parkingi dla uczestników znajdują się: przy ośrodku zdrowia w Kościelisku i przy kościele parafialnym w Kościelisku.
Parking przy budynku GOKR Kościelisko będzie wyłączony z użytku na potrzeby wydarzenia.

Wstęp wolny!

Koncert Zespołu Jedle