9.09.2024 r. - 6. Sesja Rady Gminy Kościelisko

Szósta Sesja Rady Gminy Kościelisko odbędzie się w dniu 9 września 2024 r. (poniedziałek) o godz. 9:00 w Urzędzie Gminy Kościelisko ul. Nędzy-Kubińca 101 (sala obrad).

Porządek obrad do pobrania - TUTAJ

Transmisja obrad - TUTAJ

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie Sesji, powitanie gości, stwierdzenie quorum, przyjęcie porządku obrad.
2. Wręczenie stypendiów sportowych i nagród za wysokie wyniki sportowe.
3. Przyjęcie protokołu IV i V Sesji Rady Gminy Kościelisko.
4. Sprawozdanie Wójta z działalności międzysesyjnej.
5. Interpelacje i zapytania radnych.
6. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy najmu nieruchomości gminnej.
7. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały dotyczącej określenia przystanków komunikacyjnych na terenie Gminy Kościelisko oraz warunków i zasad korzystania z tych obiektów.
8. Podjęcie uchwały w sprawie sposobu dokumentowania wykonania obowiązku w zakresie pozbywania się nieczystości ciekłych.
9. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany stawek za zajęcie pasa drogowego.
10. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie porozumienia pomiędzy Gminą Kościelisko a Województwem Małopolskim dotyczącego przejęcia obowiązków z zakresu zarządzania drogami.
11. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały w sprawie utworzenia Publicznego Żłobka w Witowie i nadania mu statutu.
12. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały w sprawie likwidacji Gminnego Zespołu Obsługi Finansowo- Księgowej w Kościelisku i utworzenia Centrum Usług Wspólnych Gminy Kościelisko.
13. Podjęcie uchwały w sprawie wyboru przedstawicieli do Kongresu Stowarzyszenia ZWIĄZEK EUROREGION "TATRY".
14. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie Gminy Kościelisko na rok 2024.
15. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy.
16. Sprawy bieżące.
17. Wolne wnioski.