Gminne Zawody w Narciarstwie Zjazdowym

W tym roku już po raz czternasty odbędą się Gminne Zawody w Narciarstwie Zjazdowym dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych z terenu gminy Kościelisko.

Zawodnicy wystartują na stoku narciarskim „Uboc” w Witowie w środę, 1 marca 2023 r.  o godz. 9:00.

Regulamin zawodów do pobrania TUTAJ

Organizatorem tradycyjnie jest Szkoła Podstawowa im. ks. Leona Musielaka w Witowie.

W zeszłym roku na stoku UBOC spotkało się 140 uczniów ze wszystkich klas szkół podstawowych z naszej gminy, a piękna, słoneczna pogoda sprzyjała zawodnikom. Oprócz zwycięzców w każdej kategorii wiekowej, nagrodzono również dwójkę najszybszych zawodników na trasie slalomu. Byli to: Julia Wesołowska ze szkoły w Kościelisku i Mariusz Gruszka ze szkoły w Dzianiszu.

Kto okaże się być najszybszy w tym roku? Dowiemy się już 1 marca. Zapraszamy do kibicowania!