26.10.2023 r. - Komedia POZAMIATANE w Dzianiszu

Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej Kościelisko oraz Aktorzy Teatru MAM TEATR mają zaszczyt zaprosić Państwa na spektakl pt. POZAMIATANE w reżyserii Karola Stępkowskiego.

Data: 26 października 2023 r., czwartek, godz. 19:00
Miejsce: Sala widowiskowa budynku wielofunkcyjnego w Dzianiszu - Dzianisz 173

Bilety dostępne w Gminnym Ośrodku Kultury Regionalnej Kościelisko - Sklepik CIT, w dni robocze w godzinach 9:00-16:00, w soboty od 10:00-14:00 oraz bezpośrednio przed spektaklem w miejscu wydarzenia.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Opis spektaklu:

Maria i Adaś to szczęśliwe małżeństwo z dwójką dzieci. Szczęśliwi aż do dnia, w którym jednocześnie tracą pracę. Marysia nie ma w zwyczaju poddawać się. Próbuje podpowiedzieć nową drogę - własny biznes. Oboje z entuzjazmem zabierają się do pracy, ale i tu pojawia się problem: klienci potrafią zaskoczyć swoimi żądaniami. Do akcji wkracza Aldonka. Kim jest i jak bardzo namiesza w biznesie i życiu prywatnym bohaterów przekonają się ci, którzy przyjdą obejrzeć spektakl.

W rolach głównych:

Marzanna Graff
Aleksander Mikołajczak

W pozostałych rolach:

Kasha Kaczmarek
Michał Kempisty

Reżyseria: Karol Stępkowski
Scenariusz: Marzanna Graff
Produkcja: Mam Teatr

Zapraszamy na wieczór będzie pełen uśmiechu i dobrej zabawy!

Tel. kontaktowy: 660 554 107