15.03.2024 r. - Dofinansowanie dla Przedsiębiorców - spotkanie z przedstawicielami TIG i PLGD

Gmina Kościelisko serdecznie zaprasza Przedsiębiorców z branży turystycznej na spotkanie w dniu 15 marca br. o godz. 15:00 na temat możliwości pozyskania dofinansowania.

Spotkanie poprowadzą przedstawiciele Tatrańskiej Izby Gospodarczej i Podhalańskiej Lokalnej Grupy Działania.

Tatrzańska Izba Gospodarcza przedstawi temat dofinansowania Przedsiębiorców ze środków Krajowego Planu Odbudowy (KPO) z dziedzin:

• gastronomia,
  • obiekty noclegowe,
  • wypożyczalnie sprzętu sportowego i rekreacyjnego
  • edukacji sportowej i edukacyjnej

Podhalańska Lokalna Grupa Działania opowie o rozwoju przedsiębiorczości na obszarach wiejskich z dofinansowaniem z funduszy UE:

• rodzaje wspieranych branż,
  • terminy planowanych naborów przez Podhalańską LGD,
  • wysokość dofinansowań

Zapraszamy:

15.03.2024 r. | piątek | godz. 15:00
Sala Centrum Aktywnej Integracji (nr 202 - II piętro) w Urzędzie Gminy Kościelisko przy ul. Nędzy-Kubińca 101