6-7.04.2024 r. - II Ogólnopolska Konferencja „Dziecko z autyzmem w szkole i w przedszkolu – diagnoza, adaptacja, wsparcie i rozwój"

Zapraszamy na wyjątkową konferencję, która odbędzie się w budynku Urzędu Gminy Kościelisko w dniach 6 i 7 kwietnia br.

II Ogólnopolska Konferencja „Dziecko z autyzmem w szkole i w przedszkolu – diagnoza, adaptacja, wsparcie i rozwój"  organizowana jest w ramach obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu.

Konferencja przeznaczona jest dla: terapeutów, nauczycieli, studentów oraz rodziców i opiekunów dzieci z autyzmem oraz dla każdej osoby zainteresowanej tematyką spotkania.

Wstęp na konferencję jest wolny, ale ze względu na wielkosć sali ilość miejsc jest ograniczona. Obowiązują zapisy przez formularz Google.

Wykłady poprowadzą zaproszeni z całej Polski prelegenci – osoby z dużą wiedzą akademicką i doświadczeniem zawodowym oraz bogatym warsztatem pracy. Znajdą się wśród nich także osoby z tytułem naukowym, dr hab. prof. ucz. Tamara Cierpiałowska i dr Agata Hejmowska. Wydarzenie otworzy mgr Marcelina Szpak (pracownia „Autentyzm"), znana na Podhalu z wytężonej, profesjonalnej pracy z dziećmi i młodzieżą w spektrum autyzmu. Program konferencji na załączonych plakatach.

Osoby, które chcą wziąć udział stacjonarnie, mogą zarejestrować się przez formularz Google.

Istnieje możliwość otrzymania zaświadczenia z udziału w konferencji.

Sobotni panel wykładowy będzie transmitowany również na żywo na Stronie FB Strefa Wsparcia Pedagoga, Rodzica i Ucznia

Tegorocznymi organizatorami konferencji są Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kościelisku oraz Urząd Gminy Kościelisko przy współpracy ze Strefą Wsparcia Pedagoga, Rodzica i Ucznia i Fundacją GGanbu Gwiazdy na Ziemi.

Serdecznie zapraszamy do udziału w całym wydarzeniu lub w wybranej jego części!