Do 30 czerwca zapisy na Warsztaty GOSPEL!

Wakacje w Gminie Kościelisko zapowiadają się wyjątkowo muzycznie. Pierwszą propozycją są warsztaty wokalne z muzyką Gospel.

Całodniowe warsztaty odbędą się 12 i 13 lipca 2023 w Gminnym Ośrodku Kultury Regionalnej Kościelisko (ul. Nędzy-Kubińca 136).

Warsztaty gospel poprowadzi Piotr Pawlicki - charyzmatyczny dyrygent, autor piosenek, aranżer, instrumentalista, instruktor, wokalista i pedagog.
Gościnnie wspierać go będzie zaprzyjaźniona z GOKR Kościelisko Martyna Kasprzycka - świeżo upieczona absolwentka Akademii Muzycznej w Bydgoszczy w specjalizacji Prowadzenie Zespołów Jazzowych i Muzyki Rozrywkowej.

Zapraszamy do zapisów! Szczegółowe informacje i zapisy pod numerem: 660 554 107

Mile widziani uczestnicy w każdym wieku!

Koszt uczestnictwa w warsztatach: 50 zł od osoby za dwa dni warsztatów (w tym poczęstunek i napoje).