Uwaga na fałszywe oferty!

W związku z pojawieniem się na terenie gminy ulotek dot. bezpłatnych audytów nieruchomości pod kątem możliwości otrzymania dofinansowania wymiany źródeł ciepła, które wprowadzają w błąd mieszkańców, przypominamy że warto najpierw sprawdzić ofertę i nie podpisywać pełnomocnictwa przed sprawdzeniem umowy. Ulotki, które zostały wrzucone do skrzynek pocztowych mieszkańców nie są informacją wysłaną przez Urząd Gminy Kościelisko.

Przypominamy, że operatorem programu „Czyste Powietrze” w Małopolsce na powiaty: tatrzański, nowotarski oraz limanowski jest Fundacja Pozytywni CO2.

Korzystajcie z programu „Czyste Powietrze” uważnie!
Sprawdźcie 𝘄 𝗴𝗺𝗶𝗻𝗻𝘆𝗺 𝗽𝘂𝗻𝗸𝗰𝗶𝗲 𝗸𝗼𝗻𝘀𝘂𝗹𝘁𝗮𝗰𝘆𝗷𝗻𝗼-𝗶𝗻𝗳𝗼𝗿𝗺𝗮𝗰𝘆𝗷𝗻𝘆𝗺 „𝗖𝘇𝘆𝘀𝘁𝗲𝗴𝗼 𝗣𝗼𝘄𝗶𝗲𝘁𝗿𝘇𝗮”, 𝗰𝘇𝘆 𝗼𝗳𝗲𝗿𝘁𝗮, którą przedstawił wykonawca, 𝗷𝗲𝘀𝘁 𝘇𝗴𝗼𝗱𝗻𝗮 𝘇 𝗽𝗼𝘁𝗿𝘇𝗲𝗯𝗮𝗺𝗶 𝗪𝗮𝘀𝘇𝗲𝗴𝗼 𝗯𝘂𝗱𝘆𝗻𝗸𝘂.