22.03.2024 r. - Warsztaty z Górską Wioską Edukacyjną

W marcu Gminna Biblioteka Publiczna w Kościelisku wraz z Górską Wioską Edukacyjną zaprasza na warsztaty rozwijające empatię i umiejętności społeczne. W krainie emocji to zajęcia dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat o charakterze warsztatowym, które angażują dzieci w różne formy aktywności i sprzyjają rozwojowi umiejętności współpracy w grupie.

Celem zajęć jest wprowadzenie dzieci w świat emocji. Poprzez gry i zabawę uczestnicy warsztatu będą uczyć się rozpoznawać i akceptować emocje. Dzieci będą miały możliwość wyrazić się w kreatywny, plastyczny sposób, lepiej poznać siebie i swoje potrzeby oraz budować samoświadomość.

Co mamy w planie?

• grę w co lubię
  • kalambury
  • tworzenie pacynek na patyczkach
  • wspólne czytanie książki Kolorowy Potwór

Zapraszamy w piątek, 22 marca 2024 r. na godz. 17:00 do Gminnej Biblioteki Publicznej w Kościelisku przy ul. Nędzy-Kubińca 101.

Wstep wolny!