Od 1.10.2024 r. - Nabór wniosków o użyczenie zbiornika na wodę deszczową

Wójt Gminy Kościelisko ogłasza nabór wniosków o użyczenie zbiornika do gromadzenia wody deszczowej mieszkańcom gminy Kościelisko.

Nabór wniosków trwa od 01 października 2024 roku do wyczerpania zakupionych zbiorników w ilości 55 szt. przeznaczonych na ten cel i nie później niż do
15 listopada 2024 roku. Ważna jest kolejność zgłoszeń.

Warunki otrzymania zbiornika:

- tytuł prawny do nieruchomości (własność, współwłasność, użytkowanie wieczyste)

• niezaleganie z opłatą za gospodarowanie odpadami komunalnymi

FORMULARZ WNIOSKU do pobrania TUTAJ.

Jak można złożyć wniosek?

• złóż go na dzienniku podawczym Urzędu Gminy Kościelisko, ul. Nędzy-Kubińca 101, 34-511 Kościelisko,
  • wyślij pocztą tradycyjną na adres: Urząd Gminy Kościelisko ul. Nędzy-Kubińca 101, 34-511 Kościelisko,
  • lub poprzez ePUAP - elektroniczna skrzynka podawcza: yer4hy759r.

Więcej informacji w Urzędzie Gminy Kościelisko pokój 002 oraz pod nr. tel. 18 20 23 403

Program realizowany ze środków budżetu Gminy Kościelisko oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w ramach wsparcia finansowego dla gmin z terenu województwa małopolskiego w zakresie zaopatrzenia w zbiorniki na wodę deszczową.
Dotacja wynosi 25 000,00 złotych.