13.10. Otwarcie nowej siedziby GOKR

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na artystyczną inaugurację działalności Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej Kościelisko w nowym miejscu!

Wspólnymi siłami stworzyliśmy miejsce, które ma służyć artystom, twórcom ludowym, turystom, mieszkańcom naszej gminy i wszystkim naszym przyjaciołom.
Było to dla nas nie lada wyzwanie i ogromna przygoda. Nowa, większa przestrzeń daje większe możliwości - NOWE HORYZONTY.
Chcemy, aby w tym miejscu każdy znalazł coś dla siebie i lubił do nas wracać. Czy nam się udało? Oceńcie to sami!

Zapraszamy już w najbliższy czwartek - 13 października na artystyczną przygodę!
Zaczynamy o godzinie 16:00

Będzie kulturalnie, artystycznie, turystycznie… Znajdzie sie coś dla ducha i coś dla ciała… Czeka na Was mnóstwo atrakcji!
W programie:
🔸otwarcie wystawy twórczości Rodziny Kinów z Kościeliska
🔹koncert Anny Malaciny-Karpiel, Piotra Ondycza i Mateusza Cinko
🔸muzyka góralska instruktorów GOKR Kościelisko
Mamy nadzieję, że zaszczycicie nas swoją obecnością i wspólnie wejdziemy w nowy rozdział GOKRowskiego życia.
Bądźcie z nami!

Koncert odbędzie się na zewnątrz budynku (w części garażowej), dlatego prosimy, ubierzcie się ciepło.

Parkingi dla gości znajdują się przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym, przy Kościele Parafialnym i przy Ośrodku Zdrowia w Kościelisku.